m. 2 Mar 1906, Maastricht
b. 22 Apr 1859, Assendelft
d. 6 Jul 1913, Nunen
bur.  
occ. [hoofdcommies der posterijen]
edu.  
rel.  
bp.  
b. 18 Jun 1877, Maastricht
d.  
bur.  
occ. [dir. Rust- en Vacantie-oord Nederl. Bond van gemeente-ambtenaren te Apeldoorn]
edu.  
rel.  
bp.  
Spouses: 1, 2, 3